פיסול סביבתי

אנחנו עושים פסלים שמתקשרים לאנשים. שמעלים אצלם חיוך, שגורמים להם להתקרב ולגעת, לשבת ליד ולהצטלם אתם.
אנחנו עושים פסלים שמרגשים אנשים וזה גורם לנו שמחה כל יום מחדש.
האמנות שלנו יוצאת החוצה אל האנשים ומגיעה אליהם כשהמטרה היא לשמח אותם, לעניין ולסקרן.
להביא יופי ועניין למרחב.

הילד שמטפס על הפסל, שמשוחח איתו שיחה שלמה, האישה שעוצרת לרגע לנוח על ספת הרחוב הצבעונית שעיצבנו, העוברים והשבים שנהנים להביט בצורות ורעיונות שבאים לידי ביטוי בפסל – עבורם אנחנו ממשיכים ליצור ולייצר וההנאה שלהם היא הגמול השווה ביותר עבורנו.

אנשים בגילאים שונים, מרקעים שונים, מתרבויות שונות –
לכולם ישנו מכנה משותף (לפחות אחד) – הקשר לאמנות.
(לבני אדם יש צורך לאמנות.)

לאורך ההיסטוריה, האמנות הייתה חלק בלתי נפרד מהאנושות. במערות פרה היסטוריות התגלו ציורי קיר פרימיטיביים אמנם, אך כבר אז הביע האדם את עצמו ואת חייו דרך הציור.
משם ועד היום דרך השנים והשינויים שעברה האנושות (אמנות תמיד התקיימה וממשיכה גם היום) אנחנו עדיין חיים בעולם של אמנות ולו מהסיבה היחידה שבלי אומנות לא יכולה להתקיים חברה.
אנחנו בסטודיו 16 מאמינים שהאמנות משרתת את האדם וכי היא צריכה להיות נגישה עבורו.
(אנחנו מאמינים שיצירה אמנותית מוקפת בקירות זכוכית שנמצאת בחדר שמור בבניין שנדרש לשלם בכדי להיכנס ולהתרשם ממנה הינה אמנות לסוג ספציפי של אנשים), ואנחנו רוצים ליצור עבור כולם!
אנחנו מאמינים שלכל אזרח מגיע ליהנות מאמנות בסביבה שלו, בשכונה שלו, בעיר שלו.
אמנות היא שפה כלל עולמית ולא משנה מהיכן הגעת והיכן גדלת – אמנות, אם היא מוצגת בצורה שיכולה לתקשר, אתה תבין אותה.

פסלים למרחב הציבורי

פיסול סביבתי אקולוגי

אם אתם מנסים לעצב את המרחב שבו אתם עובדים וחיים, אתם לגמרי צודקים. כל אחד מאתנו חי באזורים שונים, עובר ברחובות כאלה ואחרים בעיר שבו הוא גר וראוי ליהנות מעיצוב מיוחד. האומנות היא זו שעושה את ההבדל הרבה פעמים בין ערים יפות ומושקעות יותר מאחרות. לכן, אם גם אתם חושבים איך להביא יופי ועיצוב מיוחד לאזורים שונים בעיר שלכם, או בכל מרחב אחר, קחו בחשבון: פיסול סביבתי הוא בחירה נפלאה. פיסול סביבתי זו דרך מקסימה להעביר מסרים, לגרום לאנשים לחייך או להרגיש כל רגש אחר. לכן ברור מדוע בערים שונות אנחנו רואים היום פיסול יפה ומיוחד למה שלא תחשבו על כך גם אתם?

פיסול סביבתי – אל מי פונים?

אומנות היא מסוג אותם הדברים שהרבה אנשים ומומחים עוסקים בהם. לכן ברור מדוע, אם תעשו חיפוש קצר, תראו שיש לא מעט חברות שיכולות לתת לכם שירות כזה. עם זאת, לא בטוח שכל חברה תמצא חן בעיניכם. לכן הדבר הראשון שצריך לעשות כאשר מחפשים ממי להזמין פיסול סביבתי, הוא לראות קטלוג עם אפשרויות. באיזה סגנון עובדת החברה שאליה חשבתם לפנות? האם זו חברה מקצועית? והאם אתם אוהבים את הפיסול הסביבתי שתוכלו לקנות ולהזמין מאותה חברה?

פיסול סביבתי – השילוב הנכון בין צבעוניות ואיכות חסרת פשרות

מעבר לשאלה האם אתם מתחברים לסגנון מסוים של פיסול סביבתי או לא, יש לקחת בחשבון גם את האיכות. מטבע הדברים הפיסול הסביבתי נמצא בחוץ כל הזמן, בכל ימות השנה ובכל העונות המתחלפות. לכן ברור מדוע הוא חייב להיות איכותי. אתם הרי לא רוצים להזמין פסלים שונים לסביבה העירונית ולראות שהם מתמלאים מהר בחלודה. זה נשמע לכם מוכר? אתם מתלבטים לאיזו חברה מקצועית כדאי לכם לפנות? צרו קשר עוד היום עם סטודיו 16. כאן תוכלו להיות בטוחים שאתם נהנים מהשילוב המדויק בין איכות, מקוריות ויופי חסר פשרות. אתם תראו שהתושבים בעיר שלכם יעצרו ויצטלמו עם הפסלים הסביבתיים שתשלבו במקום, כך שברור מדוע תצאו מרוצים. בנוסף, המחירים שמחכים לכם בסטודיו 16 נוחים כך שגם במובן הזה זו הבחירה הכי טובה שתוכלו לעשות.

 

 

פסלים סביבתיים

אתם מנהלים חברה גדולה עם משרדים ושטח שנמצא תחת האחריות שלכם? אם כך, ברור מדוע תרצו לגרום גם למעברים בין המשרדים השונים להיראות יפים. כאשר אנחנו עובדים במקומות יפים ונמצאים במרחבים מעוצבים, החוויה שלנו שונה. אנחנו מרגישים אחרת והתחושה הכללית היא שאנחנו מכבדים את המרחב שלנו. לכן ברור מדוע כדאי לשלב אומנות בסביבה שבה אנחנו נמצאים, רק השאלה היא איך נכון לעשות זאת. זה נשמע לכם מוכר ואתם מתלבטים? קחו בחשבון את האפשרות של פסלים סביבתיים. זה לא במקרה שהיום אנחנו רואים בשלל מקומות פסלים כאלה, כי הפסלים הסביבתיים תורמים רבות לכל עיר ולכל מקום שבו נציב אותם.

למה פסלים סביבתיים חייבים להיות איכותיים ביותר?

אין ויכוח על כך שהרבה מאוד אומנים עובדים בתחום הזה ומוכרים פסלים סביבתיים, אך האמת היא, שלא כולם מקפידים על שימוש בחומרים מספיק איכותיים. אם תעצרו ותחשבו על זה לרגע, אתם תראו שהאיכות של הפסלים חשובה מאוד. אתם לא באמת רוצים לגלות שמהר מאוד הפסלים שהצבתם באזור המשרדים שלכם נהרסים. אם, למשל, מדובר על פסל שצריך לעמוד בחוץ, ברור שהוא חייב להחזיק מעמד גם בתנאי מזג אוויר שונים. לכן יש טעם לבדוק פרטים שונים, כמו למשל, מאיזה חומרים עשויים הפסלים שבהם אתם בוחרים? אל תשכחו גם להתייחס לעיצוב ולשילובי הצבעים השונים, כי בסופו של דבר, הפסלים הסביבתיים שבהם אתם בוחרים חייבים גם להיות יפים ומיוחדים.

כמה משלמים היום על פסלים כאלה?

בין אם אתם חושבים על רכישת פסל סביבתי אחד ובין אם תרצו לקנות מספר פסלים סביבתיים, טבעי שתרצו גם לדעת על איזה מחירים מדובר. זו הסיבה שבגללה, אם תוכלו להשוות מחירים ולבחור חברה שגובה סכומים נוחים, רצוי שתעשו זאת. כך תגלו שבמקום כמו סטודיו 16 אתם יכולים ליהנות מכל העולמות. החברה הזאת קיימת כבר משנת 2004, כך שאם יש משהו בטוח, זה שלא חסר לאנשי המקצוע שלה ניסיון. אתם תראו שיש כאן מגוון אדיר של אפשרויות וכל פסל סביבתי שבו תבחרו יהיה איכותי ויחזיק מעמד לאורך שנים.

פסלים בישראל

בשנים האחרונות אנחנו רואים שגם במדינת ישראל, כפי שקורה בהרבה מאוד מקומות אחרים בעולם, האומנות הופכת לחשובה יותר ויותר. היום זה כבר ברור שאומנות מכניסה עניין, משנה את העיצוב בחללים השונים ומעוררת קשת שלמה של רגשות. לכן ברור מדוע פסלים בישראל הפכו להיות משהו שאי אפשר להתעלם מהם. משמעות הדברים היא שאם גם אתם רוצים לעצב חלל כזה או אחר, כדאי יהיה לחשוב על שילוב של פסלים שונים. כמו כן, יש היום מגוון אדיר של פסלים שביניהם תוכלו לבחור, כך שכדאי לתת את הדעת על האופציות השונות.

 

איך לבחור באיזה פסלים בישראל כדאי להשקיע?

בוודאי יצא לכם לעבור בין לא מעט מקומות, ערים ורחובות  (בישראל) שבהם ראיתם פסלים בישראל. האם שמתם לב באיזה צבעים הם? מאיזה חומרים הם עשויים? ומה הגודל שלהם? האמת היא, שכאשר מדברים על פסלים בישראל מדברים על מגוון אדיר. חלק ממה שחשוב לקחת בחשבון כאשר רוצים להזמין פסל כזה או אחר, היא ההתאמה שלו לסביבה. למשל, אם אתם מחפשים פסל שיתאים לאזור של חנויות, הוא צריך להיות מעוצב בסגנון כזה. לכל פסל יש כמובן אמירה עיצובית אחרת. לכן, אם תוכלו להתעמק באופציות השונות ולוודא שאתם בוחרים את הפסל הכי מתאים שקיים, מובן שרצוי לעשות זאת.

מאיפה רצוי להזמין פסל לסביבה כזו או אחרת?

בין אם אתם רוצים לראות פסלים בישראל שיוכלו להתאים לרחוב ולעיצוב המרחב ובין אם אתם מחפשים פסלים לכל מקום אחר, עצרו לרגע. האם ידעתם שיש היום לא מעט חברות שמוכרות פסלים כאלה? והאם ידעתם שלא בכל מקום האיכות מספיק טובה? כמובן שאם מדובר על פסל סביבתי כלשהו, מדברים על פסל שצריך לעמוד בכל תנאי מזג האוויר. הוא חייב להיות עשוי בהתאם, כולל שימוש בחומרים איכותיים וכאלה שלא מחלידים. תוהים לאיפה כדאי לכם לפנות וממי רצוי להזמין את הפסלים שלכם? הגיע הזמן שתכירו את סטודיו 16. מדובר על חברה וותיקה מאוד שהוקמה אי שם בשנת 2004. הפסלים שלה ממוקמים באזורים שונים בישראל ואין ספק שגם אתם תצאו מרוצים אם תבחרו בפסלים של סטודיו 16.